ŽALIŲ ŽAIDIMŲ KONKURSAS(iki 04-15)

Tai ekologinių žaidimų, žaislų bei kitokių smagių vaikams skirtų užsiėmimų kūrybinis konkursas. Konkursui pateikiami darbai – tai savos kūrybos su ekologija susijusių žaisliukų, vaikų kambario papuošimų, pažintinių edukacinių žaidimų ir kitokios veiklos aprašymai bei vizualinė medžiaga (nuotraukos arba iliustracijos).

Konkurso dalyviai

Konkurse dalyvauti gali vaikai iki 12 metų kartu su savo tėvais, seneliais, globėjais arba auklėtojais. Tai komandinis eko konkursas, kuris skatina kūrybinį vaiko ir suaugusiojo bendradarbiavimą. Komandoje gali būti ne daugiau nei 6 ir ne mažiau nei 2 dalyviai, kurių vienas turi atitikti amžiaus reikalavimą ir bent vienas būti jau suaugęs.

Darbų pristatymo terminas

ŽALIŲ ŽAIDIMŲ konkursas truks tris mėnesius. Dalyvauti galima iki balandžio 15 dienos. Visi konkursui siunčiami darbai bus talpinami į specialiai šiam konkursui sukurtą galeriją su aprašymais ir nuotraukomis.

Pagrindiniai reikalavimai konkurso darbams

Konkursui teikiamų darbų technika ir atlikimas nėra apibrėžiami ar kitaip ribojami. Reikalavimai žaidimų ir užsiėmimų turiniui – aiškios sąsajos su aplinkosauga, sveiku gyvenimo būdu ir ekologija bendrąja prasme. Darbai turi būti padaryti kartu, jei užfiksuotumėte kūrybinį procesą ir pridėtumėte prie siunčiamos medžiagos – būtų dar puikiau!

Konkursas visai šeimai ŽALIŲJŲ PASLAPČIŲ DALYBOS!(05-30)

REIKĖS:

  1. Parašyti aprašomąjį receptą patiekalui, konstrukcinę instrukciją daiktui arba nurodomąjį patarimą gamtosauginiam veiksmui.
  2. Nupiešti jūsų sumanymo iliustraciją (daikto kūrimo atveju) bei įamžinti, kaip jūs tai gaminote, meistravote ar žaismingai ir žaliai veikėte.
  3. Nueiti į  www.zaliasiskodas.lt/paslaptys ir užpildyti anketą.

Konkursui darbus siųsti galite iki gegužės 30 dienos.

 

Konkurso dalyvių amžius neribojamas, galima dalyvauti po vieną arba komandomis iki 4 asmenų. Esminiai darbų vertinimo kriterijai – idėjos originalumas bei šmaikštumas! :)

 

Daugiau apie šį konkursą rasite čia:

Svetainės kodas

 Pirmos pamainos laikas

 Planuok atostogas

 Užsuk į mokyklos tinklapį!

Domėkis pažanga TAMO dienyne

 

 Pasidžiauk elgesio vertinimu dienyne

Siek aukštumų su Matematikos ekspertu

Draugauk su išmaniuoju Robotuku

Mūsų klasės moto

 Svetainė sukurta 2012-08-23