Trečiokų pranašystės "Kas bus po 100 metų?"

     Pamenu, kai lankiau trečią klasę, rašėme rašinėlį "Kas bus po 100 metų". Tada sėdėjau ir galvojau, kas gali nutikti po tiek laiko.

     Dabar, kai man jau šimtas dešimt metų, galiu papasakoti, kaip mes gyvename. Lietuvoje auga palmės, šviečia kaitri saulė ir nebeliko žiemos.Maistą gauname iš specialių kapsulių. Nebėra burzgiančių mašinų, saugiai keliaujame minčių pagalba. Namus tvarko robotai. Vaikams nereikia mokytis, nes informaciją jie be vargo gali įkelti į mintis. Halografiniai kompiuteriai pakeitė senuosius. Žmonės žymiai mažiau serga, nes žmogaus kūno dalis galima pakeisti naujomis. Oras tapo gaivus ir švarus.

     Ne visiems patinka toks gyvenimas, bet kelio atgal nėra... Jeigu norite gyventi taip po šimto metų, saugokite save, gamtą ir artimuosius:))


Kūrė: Marijus Baužys, 3d kl.

           Po šimto metų manau žmonių gyvenimas labai pasikeis. Robotai atliks visus žmonių darbus. Lietuvoje žiemos sušils ir galėsime visus metus maudytis ežeruose ir upėse bei džiaugtis saulės spinduliais.

          Po šimto metų mašinos nebevažinės, o skraidys danguje.Mašinos vairas bus sumontuotas salono viduryje. Automobilių kurą pakeis elektra. Specialistai išras naujus mašinų modelius.

         Tikiu, kad po tiek laiko pasikeis ir kompiuteriai. Klaviatūrą valdysime piršto prisilietimu. Internetas bus žaibiško greitumo.

       Tikiuosi, kad televizorius bus išmanus kaip robotas: išjungtas pats sulįs į sieną, o įjungtas transformuosis į šešiakampę formą.

       Įsivaizduoju, kad mokslininkams teks gerokai paplušėti, kad mašinos pradėtų skraidyti, kompiuteriai šviestų ant sienos, o televizorius taptų šešiakampės formos.


Kūrė: Justinas Šuminskas, 3d kl.

      Po šimto metų viskas bus labai įdomu ir juokinga.

      Žmonių gyvenimo trukmė prailgės iki dviejų šimtų metų. Visi vilkės robotų kostiumus ir gyvens Mėnulyje. Visi bus sotūs ir galės išgyventi be oro. Šventes švęs Marse arba Jupiteryje. Mokiniai pamokose žais, o per pertraukas mokysis. Tiksliau jie net nesimokys, nes už juos viską atliks išmanieji parkeriai.

      Štai kaip linksma bus po šimto metų!


Kūrė: Rokas Adomavičius, 3d kl.

       Ateitis visada žavi ir traukia, todėl kyla klausimas, kas bus po šimto metų.

       Manau, kad po šimto metų suaugę neis į darbą, o vaikai nelankys mokyklos. Visus darbus atliks robotai, o juos valdys kompiuteriai. Vaikai galės mokytis neišeidami iš namų. Mokytojai su jais susisieks internetu. Mokytis bus daug smagiau nei dabar.

    Žmonių kolonija gyvens Marse ir palaikys gerus santykius su šios planetos gyventojais. Jie išmoks marsiečių kalbą, o marsiečiai- žmonių. Ateityje gyvūnai ir augalai gebės bendrauti su žmonėmis.

        Po šimto metų viskas bus įmanoma. Lieka tik viena didžiulė mįslė- kelionės laiku, bet pasvajoti juk galima...


Kūrė: Gediminas Vapšys, 3d kl.

     Manau, kad po šimto metų pasaulis pasikeis. 

   Mūsų gyvenime daug darbų atliks robotai. Jie dirbs vietoj padavėjų kavinėse, vedžios šunį, tvarkys katino tualetą. Tačiau žaisti su augintiniais turėsime patys.

       Vietoje automobilių naudosime mažas raketas. Mokykloje viskas bus kompiuterizuota.Sporto salėse prie atokesnių treniruoklių nuskraidins robotai. 

   Galėsime nemokamai nuskristi į Mėnulį arba aplankyti pasirinktas planetas.Dangoraižiai sieks kosmoso platybes ir vadinsis kosmoraižiais.

     Smagu, kad galėsime gyventi iki tūkstančio metų!


Kūrė: Lukas Kisielis, 3d kl.

     Kai man bus šimtas metų, bus sukurtos skraidančios mašinos, varomos oru, o ne benzinu. Šitaip mažiau teršime aplinką.

      Žmonės gyvens ne daugiabučiuose, o Mėnulyje. Ateityje gimtadienius švęsime ypatingai. Tą dieną nereikės eiti į darbą. Žmonėms nereikės gaminti valgyti, nes pažiūrėjus kulinarinę laidą, alkis kaipmat praeis.

     Mokykloje vietoj įprastų pamokų vaikai mokysis, kaip kurti kompiuterinius žaidimus. Namuose nereikės ruošti namų darbus, nes už mokinius tai padarys robotai.

     Išmaniųjų telefonų mada bus jau praėjusi, o apsieisime be jų, nes bendravimas vyks per atstumą minčių pagalba. 

    Manau, kad mūsų žmonijos laukia nuostabi ateitis...


Kūrė: Justas Baravykas, 3d kl.

        Žmonės po šimto metų, gyvens ilgiau negu dabar- iki 120 metų. Jie valgys tiktai sriubą. Per gimtadienius skris į Mėnulį.

    Vaikai mokykloje per pamokas bėgios, o per pertraukas dirbs. Per Valentino dieną berniukai dovanos mergaitėms nevystančias rožes.

     Žmonija padarys gerą išradimą, kuris padės išsaugoti gyvybę mūsų planetoje.


Kūrė: Evelina Gerulskytė, 3d kl.

     Lygiai po šimto metų, 2115m. žmonės gyvens ne taip kaip dabar.

      Mašinos ir motociklai skraidys viršgarsiniu greičiu. Namai bus valdomi balsu. Gamyklose dirbs robotai. Bus karių robotų  armija. Gatvėse patruliuos robotai policininkai.

     Deja,visko gali būti, kad  robotai nuspręs pavergti žmoniją ir sukels robotų revoliuciją.

   Aš labai norėčiau, kad žmonės gyventų šimtą ir daugiau metų.


Kūrė: Gabriel Okvara, 3 d kl.

       Aš manau, kad po šimto metų kiekvienas žmogus turės po asmeninį robotuką- tarną.

      Vos tik gimusiam žmogui bus implantuojama mikroschema, kurios dėka jis galės įgauti išminties ir žinių.Todėl mokykloje mokytis nereikės, tik žaisti.

    Žmonija neturės jokių rimtų sveikatos problemų, infekcijų, nes mokslininkai bus išradę specialias tabletes nuo visų ligų.

    Keliauti, skraidyti vaikai ir suaugę galės su išmania vienviete, dvirate transporto priemone, kuri bus greita, patogi ir labai pigi.


Kūrė: Aidas Stankevičius, 3d kl.

Svetainės kodas

 Pirmos pamainos laikas

 Planuok atostogas

 Užsuk į mokyklos tinklapį!

Domėkis pažanga TAMO dienyne

 

 Pasidžiauk elgesio vertinimu dienyne

Siek aukštumų su Matematikos ekspertu

Draugauk su išmaniuoju Robotuku

Mūsų klasės moto

 Svetainė sukurta 2012-08-23