Mokyklos psichologė kviečia

Brangūs tėveliai,

 

Praeitais metais mokykloje sėkmingai prasidėjo STEP tėvų grupės. Šiais metais grupę vėl organizuojame ir kviečiame prisijungti 6 - 12 m. vaikus auginančius tėvus.

Mes dažnai abejojame, ar esame geri tėvai, ar teisingai elgiamės sudėtingose situacijose ir ar elgiamės taip, kaip yra geriausia mūsų vaikams. Ši vaiko auklėjimo įgūdžių tobulinimo grupė yra organizuojama vadovaujantis pasaulyje populiaria tėvų ugdymo programa STEP (daugiau: http://www.stepgrupes.lt/). STEP įvairaus amžiaus vaikų tėvams suteikia psichologinių žinių ir padeda atrasti efektyvių ir puoselėjančių bendravimo su vaiku būdų. Dalyvaudami 8-14 narių grupės veikloje, tėvai dalinasi savo patirtimi ir mokosi vieni iš kitų, skaito STEP Tėvų knygą ir taip ieško naujų idėjų, kaip spręsti jiems aktualias problemas.

Džiaugiamės, kad Gabijos gimnazijai suteikta galimybė šią grupę organizuoti NEMOKAMAI (remiama Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos). Vienintelės išlaidos - STEP grupės dalyviai turės įsigyti vadovėlį (kaina apie 7 eur).

SVARBU! Ši tėvų grupė vyks KARTĄ PER SAVAITĘ ir susitiks 9 KARTUS (kiekvieno susitikimo trukmė – 90-120 min.). Užsiėmimai vyks vakarais Gabijos gimnazijoje. Preliminariai numatoma, kad grupė prasidės SPALIO 8 d. 18:30 ir vyks ketvirtadieniais. Nuoseklus lankymas ypač svarbus, prieš registruodamiesi įvertinkite savo laiko galimybes.

Grupę vesiu aš, psichologė Irina Mikėnienė.

Susidomėjusius prašome registruotis elektroninu adresu: psichologeirina@gmail.com . Registruodamiesi pateikite savo ir vaiko vardą, pavardę, vaiko klasę bei savo kontaktus.

 

REGISTRACIJA IKI RUGSĖJO 14 d.

Svetainės kodas

 Pirmos pamainos laikas

 Planuok atostogas

 Užsuk į mokyklos tinklapį!

Domėkis pažanga TAMO dienyne

 

 Pasidžiauk elgesio vertinimu dienyne

Siek aukštumų su Matematikos ekspertu

Draugauk su išmaniuoju Robotuku

Mūsų klasės moto

 Svetainė sukurta 2012-08-23